logo-1055837458.png

Bár már lezártuk a tavalyi évet, mégis szeretném megragadni az alkalmat, hogy visszaemlékezzek néhány eseményre, mely iskolánkban zajlott, még karácsony előtt.
Tanáraink „kishangversenyeket” szerveztek december elején. Mint minden évben, - így most is - a szülőknek lehetőségük nyílt betekinteni az iskolánkban folyó munkába. Ezek szinte minden alkalommal „telt házas” koncertek.

Néptáncosaink dec. 18-án „Téli mese” címmel nagyszabású karácsonyi tánc-színházi előadást tartottak. Ez egy mese-játék, melyben fellépett minden néptánccsoportunk és szegedi műsorvendégeik. Mindkét előadás alatt megtelt az Aranyszöm Rendezvényház. A karácsonyi ünnepkörhöz köthető előadás rendező-koreográfusa Szabóné Z. Nagy Diána volt.

Másnap, 19-én került sor Karácsonyi Hangversenyünkre, melyet a templomban rendeztünk. Felléptek növendékeink és tanáraink. Felhangzottak népszerű dallamok és a karácsonyhoz illő zeneművek is.
Fúvószenekaraink december 31 – én és január 02 – án tartották a hagyományos Nyilvános Főpróbát és az Újévi Hangversenyt az Aranyszöm Rendezvényházban, valamint január 06 – án Bordányban adták elő az Újévi Hangverseny műsorát.

Farkas Jácinta