Európai Mobilitási Hét

2024.09.16-22

Képzőművészeti verseny

A Homokháti Iskolaszövetség által szervezett „Ember és természet" képzőművészeti verseny eredményhirdetésére 2015. február 25-én került megrendezésre. A beérkezett alkotásokból az iskola aulájában kiállítást rendeztünk, melynek keretében vehették át az alkotók a minősítő okleveleiket. A pályázó gyerekek alkotásai sokféle technikával, változatos stílusban készültek. Az agyagtól a fotóig, a zsírkrétás vázlattól az akvarellig színes anyag gyűlt össze. A kiállítási anyag a későbbiekben vándorútra kell és megrendezésre kerül a HISZ tagiskoláiban is.
Mórahalmi eredmények:
Bertha Boglárka arany minősítés
Szabó Richárd bronz minősítés
Stana Andrea ezüst minősítés
Porcachin Alexandra arany minősítés
Gubicz Kata Viola arany minősítés
Kiss Noémi arany minősítés
Aradi Nikol arany minősítés
felkészítő tanár: Koisné Kőrösi Rozália

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png   teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png