Figyelmeztetés
  • JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 502

Ballag már a vén diák...

Végzős középiskolai osztályunk ma elballagott. A jövő héttől még egy utolsó megmérettetés veszi kezdetét, az érettségi.

"Az úton mindig tartsátok szem előtt: életünk legszebb élményei nem passzív állapotban érnek bennünket. A legszebb pillanatok általában akkor következnek be, amikor valaki testi vagy szellemi teljesítményét megfeszített akarattal a végletekig fokozza, hogy véghezvigyen valamilyen nehéz, de fontos feladatot. A tökéletes élmény tehát olyasvalami, ami nem csak úgy megtörténik velünk, hanem inkább mi hozzuk szándékosan létre.”

Arra bátorítunk benneteket, hogy a következő hetekben gondoljatok arra: eredmények csupán megfeszített akarattal születhetnek, és azoknak lehet igazán örvendeni.
Kívánunk nektek minél több tökéletes élményt!