Bronzérem az országos tájfutó diákolimpiáról

Több, mint 600 résztvevővel rendezték Zánkán és Tapolca környékén az országos tájfutó diákolimpiát. Iskolánkból négyen jutottak tovább a rangos eseményre. Óriási sikert ért el Apró Vivien, aki a zánkai sprint futamon 4. majd másnap a zalahalápi normáltávon 3. helyezést ért el.

A diákolimpia rangjának megfelelő, igen nehéz pályákon Apró Máté 10., Zagyva Zalán 11., Gubicz Kata 21. helyezést értek el.

A Zala kupán Gárgyán Dániel 1. Zagyva Rebeka 2., Talmácsi Bori 4. helyezést ért el a kétnapi összetett versenyben.