Ballagás

2024. 06. 22.

Tájfutók eredményei

Tájfutó pünkösdi királyok a Homokháti Maccabi Kupán

Pünkösdkor tájfutóink Fischerbócsa környékén részt vettek a 3 napos Homokháti Maccabi Kupa nemzetközi tájfutó versenyen. Fejlődésüket már az is mutatja, hogy a 13-14 évesek már a legnehezebb B kategóriákban indultak, és az igen technikás pályákat sikerrel teljesítették.

F12-ben 2. Zagyva Zalán, 3. Apró Máté

F14-ben 2. Gárgyán Dániel

N14-ben 4. Zagyva Rebeka

Apró Vivien, Gárgyán Dániel és Diószegi Alex megyei diákolimpia bajnokok tájfutásban

Ruzsán vettünk részt Csongrád megye tájfutó diákolimpiáján. Az igen nehéz pályákon szépen helytálltak versenyzőink, közülük heten továbbjutottak az országos döntőre, amit Egerben és Felsőtárkányban fognak megrendezni. Különösen nagyszerű teljesítmény a három bajnoki győzelem, de a legkisebbek is sikerrel teljesítették első versenyüket a szalaggal könnyített pályán.

II. kcs fiúk: 1. Diószegi Alex, 2. Apró Máté

III. kcs. fiúk: 3. Zagyva Zalán