Házi bajnokság

Ebben a tanévben is elindult a gyerekek körében nagyon népszerű foci házi bajnokság! Első körben az 5-6. osztályos fiúk mérik össze tudásokat. Az első játéknap eredményei:

5a 5b 6a 6b 6c
5.a 5.b 6.a 6.b 6.c

5.A - 5. B 6-2 góllövők: Czékus Zsombor (2), Pál Attila (2), Tajthy Lénárd (2) illetve Bubori Kartal (2)
A színvonalas mérkőzésen megérdemelt 5.A-s siker született, az 5. B-nél nagyon hiányzott Papp Áron játéka, aki betegség miatt hiányzott.

6.A - 6.B 0-7 góllövők: Börcsök Balló (4), Csiszár Csanád, Szabó Richárd, Czékus András

A 6.B nagyon jól játszva - ilyen arányban is - megérdemelten nyert.

5.C - 5.A 2-4 góllövők: Farkas Richárd (2), Czékus Zsombor (2), Tajthy Lénárd (2).
Nagyon izgalmas mérkőzésen az 5.C-sek nagy lelkesedése sem volt elég a pontszerzéshez.

6.C - 6.A 0-1 gólszerző: Márki Richárd
A 6. A kiheverte az előző mérkőzés méretes "zakóját" (0-7) és egy kis szerencsével begyűjtötte  a 3 pontot.

Folytatás kedden!
Minden szurkolót szeretettel várunk!