Ballagás

2024. 06. 22.

TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket a koronavírus terjedésével összefüggő legfontosabb intézkedéseinkről.
A megelőzés érdekében fokozott figyelmet fordítunk a higiéniára. Többek között a gyerekek figyelmét felhívjuk a rendszeres, alapos kézmosásra, kézfertőtlenítésre. Tájékoztatókat helyeztünk el a mosdókban, közösségi terekben. A kilincseket, szanitereket naponta többször fertőtlenítjük.
A nemzeti ünnepről osztálykeretben emlékeznek meg a tanulók.
A Móra-Gála március 28-i előadása elmarad.(Bízunk benne, hogy egy későbbi időpontban meg tudjuk tartani.)
Mindannyiunk érdeke, hogy a fertőzést megelőzzük, ugyanakkor fontos az indokolatlan pánik elkerülése is.
Kérjük Önöket, hogy kövessék a hivatalos kormányzati tájékoztató oldalon levő információkat: https://koronavirus.gov.hu
Betegen vagy azok akik bármilyen módon kapcsolatba kerülhettek fertőzött személlyel itthon vagy külföldön, ne jöjjenek iskolába, maradjanak otthon és hívják a háziorvosukat.
A későbbiekben is rendszeresen tájékoztatjuk Önöket és a gyerekeket a közösségünket érintő intézkedésekről.
Köszönjük az együttműködést!
Iskolavezetés

Tovább a kategóriában: « Nyílt napok Mezei futás Diákolimpia »