Digitális oktatás gyöngyszemei 2.

Az ezerarcú digitális oktatás

Alsós tanulóinkat testnevelés órai projektként olimpiás hétre mozgósították testnevelőink.
Detti néni (Martyin Lászlóné) és Józsi bácsi (Baranyi József) felhívására 100-nál is több pályamű érkezett. A feladat az volt, hogy otthon található anyagból rakják ki az olimpiai ötkarikát.
A legjobbakat Józsi bácsi csokorba rendezte, az aláfestő ének a 3. b osztály dalos pacsirtáinak és osztályfőnöküknek Etelka néninek (Gyarmati Zoltánné), az aláfestő zene Józsi bácsinak köszönhető.
Köszönjük nekik!

A Mórasuli krónikása