Sok gyerek az álarcok mögött

Az Aranyszöm Rendezvényház álarckészítő pályázata nagyon sok tanulónkat alkotásra ösztönzött. Álljon itt a kihívást vállaló tanulók névsora.
II-III. helyezést ért el Sárkány Laura és Katona Kitti 7. b osztályos tanulók, akik Koisné Kőrősi Rozália tanítványai.
II. helyezést ért el Somorjai Levente 2.a osztályos tanuló.
Különdíjasaink:
- a 3. a osztály, akik busó álarcokat készítettek, tanítójuk Krisztin-Sáricz Nóra.
- Toki Jázmin 5.b osztályos tanuló, aki a pályázatra a legtöbb álarcot készítette.
Akik küldtek még be alkotást
Koisné Kőrösi Rozália tanítványai:
Pancza Laura 1.a, Sárközi Tamara 4.b; Huczek Tímea, Pozsgai Klaudia, Mohai Barbara 5.a; Antal Boglárka, Helmeczi Barbara 5.b; Vadász Fanni 6.b; Dudás Rajmund, Nagy Alexandra, Pintér Bettina, Szögi Bence 7.a; Bakos Liliána, Barjaktár Noel, Dina Szidónia, Diószegi Álmos, Kálmán Dániel, Traj Gergely Zsolt 7.b osztályos tanulók.
Kristó Judit tanítványai:
Czene Krisztián, Monoki Dávid 5.a; Sinka Hunor, Szalai Szabina 5.b osztály.
Az alkotások  megtekinthetők https://www.facebook.com/aranyszom/videos/185067119624081
Köszönjük a diákoknak az alkotást, a pedagógusoknak az inspirációt!
Külön köszönjük az Aranyszöm Rendezvényház dolgozóinak, hogy a pandémiás időszakban az alkotásra ösztönzés mellett ajándékaikkal mosolyt csaltak az arcokra, és örömet varázsoltak a szívekbe.

A Mórasuli közössége