Ballagás

2024. 06. 22.

Beiratkozás - online - ÚJ információ

Kedves Szülő/Törvényes képviselő!

Szeretnénk felhívni szíves figyelmét arra, hogy online beiratkozás esetén a felületre kizárólag a lakcímkártyát kell feltölteni, annak is csak azt az oldalát (fotóként, pdf. formátumban), amelyen a lakcím, illetve a tartózkodási hely adatai találhatók! A lakcímkártyát, valamint a többi kötelező dokumentumot elegendő 2021. szeptember elsejéig bemutatni személyesen az általános iskolában.

Kérjük, hogy lehetőség szerint válasszák az online beiratkozási módot.

Mórahalom, 2021.04.11.

Kazi Mária