Képzőművészeti verseny

Üllésen, a Fontos Sándor-nap keretében 2022. április 8- án megrendezett művészeti napon zene, versmondás, népi ének és képzőművészet terén mutathatták meg tehetségüket a térség iskoláiból jelentkező tanulók a Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában.
A rajzversenyen a következő kategóriákban jeleskedtek tanulóink:
beállított virágcsendéletet festett Sárkány Laura (8.b). Munkájával második helyezést ért el.
Meseillusztráció készítése volt az 1-4. osztályosok feladata. Zombori Petra (2.b) második helyezést ért el, legfiatalabb résztvevőként.
Versillusztrációt rajzolt és festett Helmeczi Beáta Luca és Német Zita Jázmin (5.b). Zita első helyezést, Beáta harmadik helyezést ért el.
A gyerekek lelkes, kitartó munkájához gratulálunk! Köszönjük a felkészítő pedagógus Koisné Kőrösi Rozália munkáját.