Focistáink ezüstérme

Két év után ismét elindultak a diákolimpiai küzdelmek. Időrendben haladva először az I. korcsoportos fiú labdarúgóink méretették meg magukat. A - Balogh Bence, Ádok Szabolcs, Borbás Zénó, Bubori Benett, Dukai Zsombor, Kószó Dániel, Rácz Kristóf, Szabó Nándor, Tanács Dániel, Volford Dávid, felkészítő: Baranyi József összetételű csapatunk a körzeti döntőben a csólyospálosi iskolásokkal találkoztak. A végig kiélezett csatában 2:1-re végül a csólyospálosiak mellé állt a szerencse, így a mórahalmi csapatunknak az ezüstérem jutott.
Gratulálunk a csapat teljesítményéhez, köszönjük a felkészítő pedagógus munkáját!

Tovább a kategóriában: « Gyermeknap Móra-nap »