Gyereknap

(tanítás nélküli munkanap)

2024.05.24.

Kiállták a próbát a Megyei többpróba atlétika diákolimpián legjobb atlétáink

Május 3-án Szegeden a SZVSE új rekortán pályáján 3 csapatunk és egy egyéni versenyben továbbjutó tanulónk képviselte a körzetünket a II-III. korcsoportos hárompróba, illetve négypróba összetett atlétikai megyei diákolimpián.
Itt Csongrád-Csanád megye legjobbjai gyűltek össze, mindenki már a saját körzetében kellet, hogy győzelmével kivívja a jogot az indulásra.
Versenyzőink nagy lelkesedéssel készültek, különösen, hogy a most kapott új futócipőket is bevethették az eredmények javítására. Különösen motiválta őket a rekortán pálya, amit még soha nem volt lehetőségük kipróbálni.
Nagyszerű versenyzéssel több érmes helyezést szereztünk, aminek az atlétika sportágban igen magas rangja van. Kiemelkedett két egyéni eredmény is a profi atléták mezőnyében: 3. helyezett lett Domán Regő 5.a, 6. helyezett lett Szőcs Bálint 6.a. osztályos tanuló
Csapatban 3 helyezett lett a III. korcsoportos lány és fiú csapat.