Ballagás

2024. 06. 22.

I. helyezés rajzpályázaton

Szécsi Boglárka „A Pál utcai fiúk” című pályázaton az 5-6. osztályosok mezőnyében első helyezést ért el, különdíjat kapott Domján Gyöngyvér, mindketten 6.a osztályos tanulók.
A pályázatot a Szeged Első Lions Club hirdette, melynek célja annak tudatosítása a tanulókban, hogy alkotásaikkal – még ha közvetetten is – segíthetnek saját társaikon, ezzel megismerve a jótékonysági tevékenységet, és átérezve a segítés, támogatás örömét. A díjátadóra december 7-én a Gellért Szabadidőközpont szabadtéri Mikulás Ünnepségén került sor, tábortűz és ünnepi díszletek mellett.
Gratulálunk tanulóink sikeréhez, köszönjük mentoruk Koisné Kőrösi Rozália tanárnő áldozatos munkáját!