Ballagás

2024. 06. 22.

A vízivást népszerűsítettük

A VÍZ VILÁGNAPJÁHOZ – március 22.- kapcsolódóan iskolánk is bekapcsolódott a HAPPY HÉT – március 20-24. - akciójába, amelyet az OGYÉI (Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet) kezdeményezett.
A programnak köszönhetően figyelemfelkeltő plakátokat helyeztünk ki iskolánk aulájában a víz életünkben betöltött létfontosságú szerepéről, az üdítők cukortartartalmáról, ahol a tanulók által készített plakátok is színesítették a paravánokat. A HAPPY HÉTEN különösen nagy figyelmet fordítottunk a vízivásra, amelyet a mindennapokban is előnyben részesítünk.
Ha kell, ha nem kell, inni kell! Természetesen vizet.

Tovább a kategóriában: « Élménysuli 7. Móra- gála »