Siker képzőművészeti versenyen

Az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és AMI Fontos Sándor Tagintézménye 2023. március 31-én rendezte meg a Fontos Sándor- emléknapot. Versmondó, zenei és rajz-festészet kategóriákban mérhették össze a tanulók tehetségüket és felkészültségüket.
Iskolánkat Zombori Petra 3.b meseillusztráció, Sárközi Tamara Mária csendéletfestés, Helmeczi Beáta Luca és Német Zita Jázmin 6.b osztályos tanulók pedig versillusztrálás kategóriában indultak a képzőművészeti versenyen.
Német Zita Jázmin I. díjat nyert festményével, melyen Nemes Nagy Ágnes: Nyári rajz című versének hangulatát jelenítette meg.
Szeretettel gratulálunk a díjazottnak és köszönjük a szülők valamint a mentor, Koisné Kőrösi Rozália odaadó munkáját.

Tovább a kategóriában: « Iskolába hívogató Népi éneklés »