Móra-nap

Iskolánk névadójának tiszteletére Móra-napot tartottunk, hagyományainknak megfelelően projekt szervezésével. Műsorral idéztük Móra Ferenc életét, műveit, majd koszorút helyeztünk el az iskolánk főbejárata előtt található Móra szobornál.
Az alsósók Móra művek illusztrációit készítették, „Móra-maratont” futottak, majd foci házibajnokságon vettek részt, amely egyaránt örömet okozott a játékosoknak és a szurkolóknak egyaránt.

A felsősök 4 állomáson különböző feladatok megoldásával idézték Móra Ferencet, illetve korát. Volt régészes, újságírós, természetírós, Móra műveltségi feladat, korabeli mozgásos játékokkal pezsdítve.
Köszönjük az állomásvezetőknek a kreatív feladatokat, partnerintézményeinknek a „játék” lebonyolításában nyújtott segítségét.
Tartalmas, élményekkel teli nappal emlékeztünk iskolánk névadójára, meséljenek tovább a fotók.