Ballagás

2024. 06. 22.

Atlétika első hely

A III. korcsoportos fiú csapatunk 9 csapat közül bizonyult a legjobbnak a körzeti atlétika versenyen. Valamennyi versenyszámban (kislabdahajítás, távolugrás, 60 m futás, 600 m futás) jól teljesített a csapat. A körzeti verseny győztesei: Szabó Dániel, Masa Marcell, Fürtön Szabolcs, Diószegi Alex, Apró Máté, Gárgyán Bence. Az egyéni versenyben két mórahalmi is a dobogóra állhatott. Szabó Dániel a 2.helyen, míg Fürtön Szabolcs a 3. helyen végzett.

Szintén nagyon szépen szerepeltek a III. kcs-os lányok. A népes mezőnyben bronzérmet szereztek. A III. helyezett csapat tagjai: Bertha Boglárka, Bacskó-Tóth Borbála, Gyurákovics Eszter, Tóth Lea, Grosu Anita, Varga Viktória, Turcsik Viola.
Gratulálunk!