Ballagás

2024. 06. 22.

Országos döntőbe jutott kerékpárosunk

Szegeden rendezték meg a közlekedésbiztonsági verseny megyei fordulóját (április 14-én), ahol iskolánkat az előzetesen bejutott Volford Tamás 7.a osztályos tanuló képviselte. A versenyzők három fordulóban mérték össze tudásukat, ügyességüket: elméleti kerékpáros KRESZ-teszt, ügyességi pálya és városban közlekedés kivitelezése volt a feladat. A 20 fiú versenyző közül Volford Tamás bizonyult a legjobbnak, így ő képviseli Csongrád megyét a májusban, Egerben megrendezésre kerülő országos döntőn.

Kristó Judit felkészítő tanár