„Varázsecset” a Móra Ferenc Múzeumban

A Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, a Szeged- Csanádi Egyházmegye Gelsey Vilmos Pedagógiai Intézete valamint a Móra Ferenc Múzeum által meghirdetett „Varázsecset”, regionális csendéletfestő versenyén a rajzosok a döntőn, május 3-án mutathatták meg tehetségüket. A Gedói iskolában csodálatosabbnál- csodálatosabb virágcsendéleteket, néprajzi tárgyakat, színes környezetben örökíthettek meg „Varázsecsetükkel”. Az alkotásokat Pataki Ferenc festőművész és Popovics Lőrinc szobrászművészek zsűrizték.
Borbás Petra 6.a osztályos tanuló I.,
Berta Ágnes 7.a osztályos tanuló III.,
Börcsök Leila 3.b osztályos tanuló II. helyezést ért el.
Az ünnepélyes díjkiosztó és kiállítás a szegedi Móra Ferenc Múzeumban zajlott május 28-án.
Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!