Gyermeknapi élménykavalkád

A DÖK szervezésében június 1-jén gyermeknapot tartottunk.
Élménybeszámoló helyett álljon itt a nyolcadik évfolyamos tanulók rangsora, a felső tagozatosoknak szervezett programokról.
1. Buborék foci, 46 szavazattal
2. Élő vagy óriás csocsó, 29 szavazattal
3. Bekötött szemmel kosárra dobás, 21 szavazattal
4. Gyufakötés, 16 szavazattal
5. Pingpong labdával célba dobás, 13 szavazattal
Szavaztak még a kockacukorból toronyépítésre, a Mi van a dobozban? tapintójátékra, pohárfújásra, a téglafutásra, az autóversenyre, és a gombvarrás feladatra is.
Az alsósok programjairól a 4. évfolyam szavazatai alapján állítottuk fel a sikerlistát:
1. Legó kiállítás és építés az Aranyszöm Rendezvényházban, 24 szavazattal
2. Fagyizás, 20 szavazattal
3. Óriás ejtőernyővel való játék, 15 szavazattal
4. Önfeledt játék a játszótéren, 11 szavazattal
5. Váltóversenyek Detti nénivel, 10 szavazattal
Szavaztak még a pingpongozásra, Anna néni társasjátékaira, a Csiga Duó koncertjére és a rollerezésre is.
Köszönjük a DÖK-nek, hogy kitalálta, megszervezte lebonyolította, és a szülőknek, hiszen a program egy része a Móra gála jótékonysági est bevételéből valósulhatott meg.

A rendezvényről készült fotók megtekinthetőek ITT