Tanévzáró

Eseményekben és eredményekben bővelkedő tanévet zártunk 2018. június 20-án. Az idén is sok megyei, regionális, országos és nemzetközi versenyen, pályázaton vettek tanulóink részt szép eredményekkel mind a tanulmányi, mind a sport területén. 41 tanulónk kitűnő tanulmányi eredményéért, 31 jeles tanulmányi eredményéért vehetett át jutalmat. Gratulálunk!

38 elsős kisdiákot fogadtunk jelképesen is "Mórás diákká", akik megkapták az iskola pólót.

Az egész tanév során végzett környezetvédelmi tevékenységéért az alsó tagozaton:

„Zöld ász” – minősítést kapott a 2. b,

„Zöld király” – minősítést a 4. a,

„Zöld alsó” – minősítést az 1. a osztály.

A felső tagozaton

„Zöld ász” – minősítést kapott a 7. b,

„Zöld király” – minősítést a 8. c,

„Zöld felső” – minősítést a 7. c osztály.

Gratulálunk a közösségek egész éves kitartó, szorgalmas munkájához!

A Diákönkormányzat jóvoltából 16 közösségünk legtöbb ötöst gyűjtött tanulója DÖK 5 díjat vehetett át.

Intézményvezető Asszony az alábbi gondolatokkal zárta a tanévet:

„Vár benneteket a pihenés, a nyaralás.

A kíváncsiság, a tanulni vágyás a megismerés lehetősége azonban nyáron is adott.

Használjátok ki az időt pihenésre, értékelés nélküli tanulásra: járjatok múzeumokba, olvassatok sokat, kiránduljatok, gyakoroljátok a nyelveket.

Jó pihenést, nagyon szép nyarat kívánok minden családnak!”