2017.március 31-én délután technika tanárnőmmel, Judit nénivel és három évfolyamtársammal versenyre mentünk Szegedre.

Izgatottan vártuk, hogy ki mikor kerül sorra. A fiúk és a lányok külön versenyeztek. A lányok az ügyességi pályán kezdték a versenyt a rendőrség hatalmas sportcsarnokában. Ez alatt a fiúk az ebédlőben írták az elméleti részt KRESZ ismeretekből. Amikor mindenki elkészült, cseréltünk. Kértek bennünket, hogy senkit ne nevessünk ki, de volt egy fiú, aki úgy tűnt mintha még kerékpározni sem tudna. Nagy kerékpárt választott magának és az akadályok között mindig elakadt és leesett. Az eredményhirdetésig kipróbálhattuk a pályát az un. „részeg szemüveggel”. Nagyon érdekes volt így kerékpározni. Mindig józanul kell közlekedni!!!! Én harmadik lettem a fiúk között, az én nevemet mondták először! Nagyon örültem és jövőre is menni szeretnék erre a versenyre! A többiek 6., 9. és 12. helyezést értek el, aminek mindannyian nagyon örültünk. Ezután hazaindultunk Mórahalomra. Nagyon elégedett voltam az elért eredményemmel!

Volford Tamás

6.b osztályos tanuló