Ballagás

2024. 06. 22.

Becsöngettek

A Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskolában szeptember 1-jén 408 tanulóval, 42 pedagógus iránymutatása alapján indult a 2023-2024-es tanév. 18 osztályközösségben hangolódnak ismét egymásra a tanulók és osztályfőnökeik, tanítóik, tanáraik, hogy a 10 hónapig tartó tanévben újabb élményekkel, tudással és barátságokkal gyarapodjanak.
Az új tanévben 67 elsős kezdte meg iskolánkban a nagy „utazást”, hogy „megtanuljon tanulni, hogy felébredjen tudásvágya, hogy megismerje a jól végzett munka örömét, megízlelje az alkotás izgalmát, és megtalálja a munkát, amit szeretni fog”. Ezen a fantasztikus felfedező úton az 1.a osztályt Kocsis-Savanya Imréné, az 1.b osztályt Németh Mónika, míg az 1.c osztályt Gyurákovicsné Szőke Mária tanító néni kíséri.
Nyugdíjazása miatt nem kezdte velünk a tanévet Illésné Babai Gizella, Szerencsiné Csamangó Jusztina és Martyin László. Köszönjük az együtt töltött éveket, hogy mindig, mindenben számíthattunk rátok. Egészségben gazdag, izgalmasan nyugodt éveket kívánunk nektek!
Bali-Király Katalin, Csákó Fruzsina és Máriás Bence más utat választott, azért nem folytatja a mi iskolánkban a munkát.
Új csapattagokként szeretettel köszöntjük iskolánkban Dobó Regina, Gila Adrienn, Institórisz Andrej, Mészárosné Liptai Laura, Pilisi-Móra Klára, Varjuné Urbaniczki Edit, pedagógusokat, Vereczkey Katalin iskolapszichológust, és a nevelőtestületbe visszaérkező Kovácsné Fodor Katalin, Mester Gyuláné és Szécsi Edina pedagógusokat.
A Mórasuli nevelőtestülete