Programozással 2. helyezés

Gajdács Laura és Gajdács Loretta 8.a osztályos tanulóink Scratch programozó versenyen 2. helyezést értek el.
A Szegedi SzC Tóth János Mórahalmi Szakképző Iskola és Szilágyi Mihály Kollégiuma „Meséld el a múltba vagy a jövőbe tett utazásod a Scratch keretein belül!”
címmel hirdetett 12-14 éves időutazók számára programozó versenyt.
A két fordulóból álló versenyen érték el „lányaink” az előkelő 2. helyezést.

A díjkiosztásra a SzeBIT nyitó rendezvényén került sor, ahol a PC Trade Systems Kft ügyvezetője, Tóth Gábor és Angyalné Kovács Anikó igazgatónő adták át a díjakat.
A második helyezést elért diákjaink vezeték nélküli fülhallgatót kaptak díjazásul a PC Trade felajánlásából. Farkas Zsuzsa, a tanulókat felkészítő pedagógus munkáját egy digitalizáló táblával ismerte el a szakmai zsűri.

Szívből gratulálunk ehhez a fantasztikus teljesítményhez, hálásan köszönjük mentoruk, Farkas Zsuzsa tanárnő áldozatos munkáját!