A dzsungel könyve „Bölcs erő és szeretet”

A Szeged Első Lions Club rajzpályázatot hirdetett az általános iskolás tanulók részére a Szegedi Tankerületi Központ közreműködésével.
„A dzsungel könyve” rajzpályázat díjazottjai

2-3. osztályosok korcsoportjában
I. helyezett Miklós-Balogh Boglárka 3.b

7-8. osztályosok korcsoportjában
I. helyezett Szécsi Boglárka 7.a

Különdíjas: Német Zita Jázmin 7.b

Gratulálunk!
A pályázat céljai:
Egyrészről a hátrányos helyzetű, halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek nevelés-oktatását biztosító köznevelési intézmények esélyteremtő programjainak támogatása.
Másrészről annak tudatosítása a tanulókban, hogy alkotásaikkal – még ha közvetetten is – segíthetnek saját társaikon, ezzel megismerve a jótékonysági tevékenységet, és átérezve a segítés, támogatás örömét.
A beérkezett pályaműveket Sonkodi Rita festőművész és a SZELC elnöksége értékelte, majd a legjobb rajzokat naptárakon és pólókon helyezik el, melyek értékesítésre és jótékonysági árverésre kerülnek a SZELC zártkörű évadzáró rendezvényén. Az ebből befolyt összeggel támogatja a SZELC a köznevelési intézmények esélyteremtő programjait.

Szívből gratulálunk tanulóink teljesítményéhez, hálásan köszönjük mentoruk Koisné Kőrösi Rozália pedagógus munkáját!