Dobogós helyezés helyesírási versenyen

Ruzsán rendezték meg március 26-án a kistérségi helyesírási versenyt 2., 3., 4. osztályos tanulók számára. Diákjaink szép eredményeket értek el a 19-22 fős mezőnyben.

A 2. osztályosok csoportjában 20 tanuló versenyzett:

III. helyezést ért el Papp Luca 2.c osztályos tanuló, felkészítője Erdélyi Marian tanítónő,
XIII. lett Balogh Zsófia a 2.a-ból, felkészítője Pilisi-Móra Klára tanítónő.

A 3. osztályosok mezőnyébe 22 tanuló nevezett:
VII. helyezett Juhász Viktória 3.b,
XIII.-ként végzett Verba Csongor 3.b, mindkettőjük felkészítője Masáné Godó Judit tanítónő.

A 4. osztályosoknál 19 tanuló versenyzett:
VI. helyezést ért el Gulyás Luca 4.a,
XIII. lett Farkas Regina 4.a, mindkét tanuló felkészítője Varró Mónika tanítónő.

Gratulálunk tanulóink teljesítményéhez, köszönjük felkészítőik áldozatos munkáját!