Dobogós helyezések a felsős matematikaversenyen is

A Forráskút Kupa elnevezésű kistérségi matematikaversenyt hetedik alkalommal rendezték meg április 23-án Forráskúton. A versenyen 11 iskola 5-8. osztályos diákjai (76 fő) mérték össze tudásukat, ahol az egyéni teljesítmény mellett a csapat összesített eredménye is „versenybe szállt”. Iskolánkat Somorjai Levente, Szabó Nándor Szilamér (5.a), Szaniszló Dániel (6.a), Gercsó Áron (6.b), Domán Regő, Turu Zsófia (7.a), Mohai Barbara (8.a) és Joó Jázmin (8.b) osztályos tanulóink képviselték. Az egyéni versenyben ketten is a dobogóra állhattak. Mohai Barbara I., Domán Regő III. helyen végzett. A csapatverseny eredményhirdetése is izgalmas perceket hozott a részvevők számára. Iskolánk az összesített eredmények alapján a 11 iskola közül a 2. helyezést érte el, melyre közösségünk nagyon büszke.
Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő kollégáknak: Farkas Zsuzsának, Hargitai Ferencnek, Szűcs Katalinnak.