WRO

A World Robot Olympiad nemzetközi robotépítő- és programozó verseny április 24-én Szegeden lebonyolított nemzeti elődöntőjén 7 csapatunk vett részt és szerepelt nagyszerűen, 5 Elementary és 2 Junior. Most egyenes ágon egyik csapatunk sem jutott a nemzeti döntőbe, de a felkészülés alatt rengeteget tanultak, sokat ötleteltek, építettek, együttműködtek, fejlődtek a diákok. A versenyen további kompetenciáik fejlődtek, hiszen előadtak, izgultak egymásért, a programért, a robotért. A tanulóknak életre szóló élmény marad a verseny a tapasztalatokkal, sírással, örömmel és a játékkal együtt, amit átéltek.
A fantasztikus robotikás csapat tagjai voltak: Gyurákovics András (7.a), Kovács Dávid Amadé (7.b), Vadász Fruzsina (6.b), Kovács-Tanács László (5.b), Vér Zétény Ferenc, Horváth Hetti (5.a), Boldoczki Máté Pál, Császár Csongor, Kotogán Villő, Mazula Boldizsár, Rabi Gergő, Széll Odett Zoé, Tanács Péter (4.a), Fülöp Lilien, Masa Zsombor Bátor, Miklós-Balog Boglárka, Paska Sára, Sprokk Levente, Tóth Zsolt, Volford Dávid (4.b).
Gratulálunk a tanulók kitartásához, teljesítményéhez, köszönjük a robotika szakkör vezetőjének, Farkas Zsuzsa felkészítőnek az áldozatos munkáját!

Képgaléria