„Magyarnak lenni igenis jó!”

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 64. évfordulójára online ünnepi műsorral, valamint a nemzeti ünnepeink kapcsán hagyománnyá vált tisztelet virágának elhelyezésével emlékeztünk.

Köszönjük a műsor megálmodóinak Szaniszlóné Hargitai Eszternek a 8. a, és Bali-Király Katalinnak a 4.a osztályfőnökének és Tóth Hajnalka történelem szakos tanár kreatív munkáját.
Köszönjük Csiszár Csenge (8.b) és Csiszár Kincső (6.b) tanulóknak az emlékezetes éneklést.
Köszönjük Guczi Nikolett, Kurucz Péter 8. b, Jeremi Daniella, Romics Debóra, Rózsa Denton 8. a és Kispéter Hédi 4.a osztályos tanulóknak a műsorban való szereplést.
Hálásan köszönjük Balogh Zoltánnak az ötletek csokorba rendezését és kész műsorrá alkotását.
A Mórasuli közössége

Média