Ballagás

2024. 06. 22.

Labdarúgóink sikere

A körzeti diákolimpián a II. kcs-os labdarúgó csapatunk- 7 csapat közül - veretlenül szerezte meg az első helyet és jutott a megyei döntőbe.
A csapat tagjai: Bíró Milán, Kulcsár Áron, Szabó Nándor, Takács Milán 4.a, Balogh Bence, Hajdú Levente 4. b, Szécsi János 5.b, Császár Csongor, Pancza Laura, Dukai Zsombor, Borbás Zénó, 3.a, Bubori Benett 3.b és Hajdú Sebestyén 2.a osztályos tanulók.
Felkészítők: Mígh Tamás (egyesületi edző), Révész Gábor.
Sportolóinknak, felkészítőiknek gratulálunk!