Ballagás

2024. 06. 22.

Diákolimpia

Atlétika diákolimpia alsó tagozat - éremeső a körzeti és megyei versenyen

Iskolánk tanulói nagyon eredményesen szerepeltek a körzeti, megyei diákolimpiai versenyeken.
A II. kcs-os atléta csapataink (fiúk-lányok) körzeti versenyen első helyen végeztek a Ruzsán megrendezett körzeti döntőben. Sportolóinknak az időjárással is meg kellett küzdeni, de végül mindkét csapatunk aranyérmet szerzett.

A csapat tagjai voltak:
Lányok: Benkő Eszter, Horváth Hetti, Laboncz Naomi 4.a, Meleg Emma, Farkas Rebeka Lotti 4.b és Nyíri Hédi 5.b osztályos tanuló.

Egyéniben első helyen végzett Farkas Rebeka Lotti 4. b!

Fiúk: Balogh Bence, Hajdú Levente, Vecsernyés Levente 4.b, Szabó Nándor, Takács Milán, Kulcsár Áron 4.a, és Szécsi János 5.b osztályos tanuló

A körzeti verseny után következett a megyei döntő, ahol megyénk 8 legjobb csapata vetélkedett.

Iskolánk lány csapata bronzérmet szerzett a Szegeden megrendezett megyei döntőben!

Felkészítőjük: Révész Gábor
Sportolóinknak, felkészítőiknek gratulálunk!

Tovább a kategóriában: « Labdarúgóink sikere Rajzos siker »