„Rajzos” sikerek

A mórahalmi Szent László templom felszentelésének 120. évfordulója alkalmából megrendezésre kerülő rajzpályázat témája a templom építészettörténeti jelentősége, templomtörténet bemutatása, Szent László király csodatételeinek bemutatása. A pályázaton részt vettek az óvodások és az általános iskolások településünkről.

A következő eredményeket érték el iskolánk tanulói:

1-2. osztályosok:
   II. helyezettek: Deák Sándor és Ádok Zita Viktória 2.c
   Felkészítő tanítójuk: Erdélyi Mariann tanítónéni

3-4. osztályosok:
   I. helyezett Ács-Sánta Emma
   II. Miklós-Balog Boglárka és Zombori Petra
   III. Kotogán Villő

5-6. osztályosok:
   I. helyezett: Szabó Dalla 6.a

7-8. osztályosok:
   I. helyezett: Német Zita Jázmin 7.b
   II. helyezett: Szécsi Boglárka 7.a és Sárközi Tamara 7.b
   Felkészítő tanáruk: Koisné Kőrösi Rozália

Szívből gratulálunk tanulóink teljesítményéhez, köszönjük felkészítőik áldozatos munkáját!

A Mórasuli közössége nevében, a Mórasuli krónikása