Aranyérmek atlétikában

Március 19-20-án rendezték Ruzsán a körzeti Atlétika Többpróbát, ahol minden korcsoportban indult fiú és lány csapatunk is. Tanulóinknak a befektetett munka meghozta gyümölcsét, hiszen 3 csapatunk és egy egyéni versenyzőnk is a megyei döntőbe jutott, valamint minden csapatunk dobogón állhatott. Az eredmények részletesebben:
Az aranyérmes csapatok névsora:
2. korcsoport fiú csapat: Szabó Nándor Szilamér, Császár Csongor, Kószó Dániel, Tanács Ábel, Ragadics Máté, Borbás Zénó, Balogh Bence.
2. korcsoport lány csapat: Farkas Rebeka Lotti, Ormándi Zselyke, Turu Sára, Turu Kata, Sánta-Sikala Sugárka.
4. korcsoport fiú csapat: Börcsök Patrik, Szőcs Bálint, Mityók Gábor, Kovács Dávid Amadé, Oltványi Norbert, Halmai Alex.
További eredmények:
3. kcs. fiú csapat: 2. helyezett -Domán Regő, Gárgyán Soma, Réti Levente, Szécsi János, Fenyvesi Noé, Vecsernyés Levente.
4. kcs. lány csapat: 2. helyezett -Szalai Szabina, Gajdács Laura, Gajdács Loretta, Rauch Kitti, Mohai Barbara, Ábrahám Janka.
3. kcs. lány csapat: 3. helyezett -Nyíri Hédi, Benkő Eszter, Mohai Dóra, Laboncz Naomi, Papp Jázmin, Meleg Emma.
Egyéni eredmények:
I. helyezést ért el Farkas Rebeka Lotti, Domán Regő, Börcsök Patrik.

II. lett Nyíri Hédi.

III. helyen végzett Szabó Nándor Szilamér, Szalai Szabina és Szőcs Bálint.

Gratulálunk tanulóinknak a fantasztikus teljesítményhez, köszönjük a testnevelőknek - Balogh Kinga, Balogh Nóra, Révész Gábor, Institórisz Andrej - az áldozatos munkáját!