Ezüstérem lány fociban

A megyei döntőben ezüstérmet szereztek lány focistáink. A megye 6 legjobb csapata jutott a Ruzsán megrendezett lány labdarúgó megyei döntőbe. A három fordulós döntőben, a résztvevő csapatok körmérkőzéses formában döntötték el a végső sorrendet. Iskolánk lány labdarúgó csapata csak egy vereséget szenvedett a győztes Sándorfalvától, a többi mérkőzésen nem talált legyőzőre. Először a szintén mórahalmi Szent László Katolikus Általános Iskolát győztük le - 3:0-ra, majd következett Szentes - 3:0, ezután nagy csatában büntetőkkel a Balástyát is sikerült legyőznünk (2:1). Az utolsó fordulóban a ruzsai lányokat legyőzve (1:0) szereztük meg a megyei döntő ezüstérmét!
A csapat tagjai voltak: Mohai Barbara, Rauch Kitti, Rozsnyai Johanna, Domján Gyöngyvér, Rácz Emma, Szekeres Vivien (a képről hiányzik: Gajdács Laura, Gajdács Loretta, Pozsgai Klaudia, Nagy Hanna, Pancza Laura) felkészítők: Institórisz Andrej, Révész Gábor.

Szívből gratulálunk versenyzőink sikeréhez, valamint köszönjük a felkészítők áldozatos munkáját!
A Mórasuli közössége

Tovább a kategóriában: « Robotika Költészet napján »