logo-1055837458.png

Ellátogattunk az óvodába

Március hónapban még egy fontos esemény volt iskolánk életében.

Ellátogattunk az óvodába, megismerkedtünk az iskolába készülő gyermekekkel. Bemutatkoztunk és bemutattuk hangszereinket.

A kisgyermekeknek szinte az összes hangszer tetszett!

Nagyon jó, hogy ennyire érdeklődőek! Azonban a választáskor, csak egy hangszer maradhat! Kinek-kinek az adottságait is figyelembe véve.

17-én pedig Kakaó- koncertet tartottunk számukra. Megtapasztalhatták, néhány évi szorgalmas munkával mire is lesznek majd képesek!

Tanácsné Ági néni vezette a műsort, meginterjúvolva a szereplőket mióta tanulnak, mennyi időt töltenek gyakorlással.

Remélhetőleg sokan döntenek a zenetanulás mellett! Az egyéni foglalkozás keretein belül a zene erejével megtalálhatjuk belső értékeinket, a kultúra olyan részét képviselhetjük, ami közelebb hozhatja az embereket egymáshoz. Megkönnyíti a „szépség” felismerését és kifejezését szavak nélkül!