logo-1055837458.png

Együtt ünnepelték a Zene Világnapját Mórahalom fiataljai

A Művészeti Iskola Utánpótlás Fúvószenekara Szalai Krisztián vezetésével, valamint két szegedi ifjú zongorista, Bruttyó Ádám és Gyúró Dávid adott nagysikerű koncertet az Aranyszöm Rendezvényház színháztermében a Zene Világnapján, október 1-jén. A magas nézőszámra tekintettel 3 koncertet adtak a fellépő fiatal „művészek” az óvodásoknak, a kis és nagy iskolásoknak és pedagógusaiknak. A hangversenyen komolyzenétől a könnyűzenéig, a magyar tánctól a macskanyávogós slágerig, sokféle zenei élménnyel gazdagodhattak a koncert látogatók. Megcsodálhatták Gigacz Milán klarinétos növendék kiváló hangszerjátékát.

002.jpg003.jpg 005.jpg