logo-1055837458.png

TANÉVKEZDÉSI INFORMÁCIÓK

Tisztelt Szülők, kedves Növendékeink!

A koronavírus miatt fokozottan kell figyelnünk egymás egészségére, így az idei, 2020/2021-es tanévet még több odafigyeléssel kell megszerveznünk a korábbi tanévekhez képest. Ezért az alábbi tájékoztatást teszi közzé művészeti iskolánk: Első tanítási nap: 2020. szeptember 4. péntek. Az épületben tartózkodás rendje: Kérjük a tisztelt Szülőket, hogy gyermeküket csak a portáig kísérjék. Amennyiben hivatalos ügyben járnak el:

• a felnőttek az épületbe lépéskor kezüket fertőtlenítsék a portán kihelyezett fertőtlenítővel, az épületben tartózkodás idején a maszk helyes használata kötelező (orrot, szájat takarva), megfelelő 1,5 m távolságtartás a közösségi terekben, irodában.

A tanulóknak kötelező a tanítási óra előtt alapos kézmosás, és a kihelyezett fertőtlenítő folyadék használata. A közösségi terekben kerüljék a csoportosulást.

A fenti intézkedéseket mindenki egészségének megóvása érdekében hoztuk, ezért kérjük Önöket, hogy ezek betartására fokozottan figyeljünk.

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!