logo-1055837458.png

BUÉK 2022-avagy újra-ÚJÉVI KONCERT

Szerencsére egyre többször említhetjük, hogy nem kell lemondanunk megszokott rendezvényeikről! Ha maszkosan is és távolságot tartva, de együtt lehetünk egy-egy koncert vagy előadás kedvéért…
Így kerülhetett sor a már több évtizedes múltra visszatekintő Újévi Koncertre, melyet egy év kihagyás után ismét megszervezett a 30 éves M.A.M. I. és a MoFuZe.
A fellépők – mint mindig – a Mórahalmi Művészeti Iskola Fúvószenekara és Utánpótlás zenekara.
Örömmel láttuk színvonalas műsorukat, melynek palettája ismét igen sokoldalú volt. Népszerű indulók, karakterművek, slágerek. Hallhattunk tehetséges szólistákat és természetesen a „meglepetések” sem maradtak el!
Úgy gondolom, ezen vírusos időszakban, nem kis kihívás egy ilyen nagyvolumenű koncertre felkészülni! Amatőr zenészeink ismét bebizonyították elszántságukat, rátermettségüket.
A zenekart, Vastag István és Szalai Krisztián vezényelte. Az Utánpótlás zenekart pedig Szalai Krisztián.
Köszönjük az élményt!
A Mórahalmi Alapfokú Művészeti Iskola nevében mindenkinek egészségben teljes, boldog új évet kívánunk!