logo-1055837458.png

Évzáró a színjátszóknál

A gyerekekkel idén elsősorban úgy dolgoztunk együtt, hogy az volt a célunk, hogy jól érezzük magunkat egymással. Mivel mindenki szabadon vállalhatott annyit, amennyit elbírt, a záróvizsgára való készülés sem tűnt feszültnek.

Doktor Bubót a tanulók választották ki, több magyar meséből, és az egyes epizódokból is ők válogattak szavazás alapján, illetve már ekkor eldőlt, ki melyik jelenetben milyen szerepet tud elképzelni magának.
Hetente háromszor próbáltunk és szorgalmukat mutatja, hogy „zokszó nélkül” bepótolták a szünetek és ünnepek miatt elmaradó órákat a májusi véghajrában. A díszleteket közösen találtuk ki és készítettük el. Jelmezeiket az otthoni ruhatárakból raktuk össze, és mindenki gondolt a másikra, ha egy alkalmas ruhadarabra talált.
Rendkívül figyelmes közönségünk volt, túlzás nélkül párját ritkította. Lelkesek és kitartóak voltak így az utolsó napokban is.
Szeretném megköszönni a csapatmunkát Császár Mónika (4.c-Móra Ferenc), Császár Gábor (5.c-Móra Ferenc), Horváth Zsófi (4.a-Móra Ferenc), Arany-Tünde Dzsenifer(4.c-Móra Ferenc), Ördögh Olívia (4.c-Móra Ferenc), Vajas Petra (4.c-Móra Ferenc), Csehó Dorina (6.c-Móra Ferenc), Tóth Csillag(6.c-Móra Ferenc), Koós Lili (Ásotthalom-4.o.) Varnju Viktor (5.c-Móra Ferenc), Wratin Gábor (5.c-Móra Ferenc), Szekeres Sára (2.a- Szent Imre), Paska Lili (2.a-Szent Imre), Paska Bence (3.o.-Szent Imre) tanulóknak.
Köszönet az Aranyszöm Rendezvényháznak a helyszínért, a technikai háttérmunkáért pedig Balogh Zoltánnak és Koósné Szikora Beatrixnek.

Paska Tamásné