logo-1055837458.png

MAMI 2016/2017

Vége lett a nyárnak, a tanulók és tanárok által oly közkedvelt időszaknak. Ismét megkezdődhet a közel tíz hónapig tartó munka.

Mindenki nagyot nőtt… a tanulmányaiban is növekednie kell! Iskolánk is beindult.

Szerencsére sok kisdiák választotta a zenetanulás lehetőségét számos más feladata mellett! Minden tanszakon nagy lelkesedéssel elkezdődtek a tanórák.

Több kisdiák a nyár folyamán sem hagyta „porosodni” hangszerét! Vannak, akik az idei tanévben kezdik zenetanulmányaikat és vannak többen, akik az év végén alap, illetve záróvizsgát tehetnek.
Természetesen szem előtt tartjuk, hogy versenyeztessük azokat a növendékeinket, akik vállalják az ezzel járó többletmunkát. De igyekszünk mindenkit - szükségletei figyelembevételével – eljuttatni arra a szintre, hogy zenekedvelő felnőttekké váljanak!