logo-1055837458.png

Eltelt a 2016/2017-es tanév

Mint minden év végén, a tanév végén is számot vetünk az év eseményeiről.

Amikor visszagondolunk a jubiláló zeneiskolára, igazán sok kedves emléket tudunk felidézni. A koncertek, a versenyek és nem utolsó sorban az, hogy minden kisgyermek sokat fejlődött ebben a tanévben. Legyen szó zenéről, táncról, vagy a kézműves foglalkozásokról.

A Szegedi Tankerületi Központ június 9-én Mórahalmon, az Aranyszöm Rendezvényházban tartotta pedagógusnapi ünnepségét. Iskolánkat az a megtiszteltetés érte, hogy a Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskolával közösen, ünnepi műsorral köszönthette a megjelent 41 intézmény vezetőit, helyetteseit és a tankerület alkalmazottait. Az ünnepségen a legkiválóbb iskolák elismerő oklevélben részesültek. A 25 éves fennállását ünneplő zeneiskolánknak a tankerület a „Pro art” díjat adományozta a gyermekek tehetséggondozásáért.

Minden növendékünknek és kedves családjaiknak is pihentető, élményekben gazdag VAKÁCIÓ-t kívánunk!!

Farkas Jácinta

Mórahalmi Tükörkép 2017. július