logo-1055837458.png

TEMPLOMI ÉVZÁRÓ TANÁRI KONCERT

2021. június 16-án hosszú évek „hallgatása” után ismét színpadra léptek művészeti iskolánk hangszeres tanárai.
A tavalyi tanévben többször hallhattuk pedagógusainkat online koncerteken. Azonban, most végre közönség előtt is felléphettünk. Igyekeztünk olyan darabokat választani, amik mindenki számára élményt, kellemes kikapcsolódást tudtak biztosítani. Händel, Bartók Béla, Pleyel, Schubert, Amand Van der Hagen, Mangani, Morlachi és Liszt Ferenc műveket adtunk elő közönségünknek.
Az este műsorismertetőjeként, Bali-Király Katalin minden műsorszámhoz egy tömör ismertetőt konferált. Fellépő tanáraink: Nagy Veronika, Giriti Zita, Vastag Csaba Rózsa, Ördög Mihály, Czifra Dániel, Vastag István, Kerpics Mátyás, Szalai Krisztián és Farkas Jácinta. Műsorvendégként Lucza Pálma szerepelt.
A hangverseny különlegessége, hogy hallgatóságunknak bemutattuk versenyzőinket. Azokat a tanulókat, akik egész évben kitartó munkájukkal öregbítették iskolánk és városunk hírnevét nemzetközi, országos, megyei versenyeken. Ünnepélyes keretek közt vehették át megérdemelt jutalmukat.
Köszönjük mindenkinek a sok tapsot és az időt, amit ránk szántak! A visszajelzéseket, melyekkel megerősítettek bennünket, hogy szükség van ilyen koncertekre, melyeken „adni” tudunk növendékeinknek, szüleiknek és minden kedves érdeklődőnek!
Pihentető nyarat kívánunk!!.....Szeptemberben találkozunk! …. 

Farkas Jácinta