logo-1055837458.png

Iskola - Szeptember - Zene

„ A zene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondhatatlanul.” / Viktor Hugo /

Ismét elérkezett az ősz, az iskolák kinyitották újból kapuikat, hogy egy reményekkel, kihívásokkal, küzdelemmel, de ugyanakkor kíváncsisággal, örömmel teli évet kezdhessünk.
Iskolánk a Mórahalmi Alapfokú Művészeti Iskola is nagy szeretettel várta régi és új növendékeit. Az oktatás ugyanazokon a tanszakokon,- igaz nem teljesen a tavalyi tanárokkal - de rendíthetetlen lelkesedéssel elkezdődött. Már az órarendek is elkészültek, így a tanulni vágyó diákok megkezdhették a közel tíz hónapos munkát.
Közösségeink, - néptánc, kis és nagy zenekar és a kézműves szak is – már a szeptemberi hónap folyamán is több alkalommal szerepeltek.
Köszönet szülőknek, diákoknak, hogy ebben az évben is megtisztelnek bizalmukkal!
Sok kitartást, gyakorlást és szép szerepléseket kívánunk!

Farkas Jácinta

„Aki zenével indul az életbe, az életnek olyan kincsét kapja ezzel, amely átsegíti őt a bajon.” / Kodály Zoltán /