logo-1055837458.png

A kézműves tanszak háza tájáról

„ Ha alkotsz, akkor nem leszel átlagos.

Nem számít, hogy mit, műtárgyat vagy egy pár zoknit. Csak újat alkotni, ennyi az egész, és az te vagy a nagyvilágban. Nézheted, hallhatod, vagy olvasva, vagy érezve, de elárul valamit rólad, így több leszel másoknál.”
P.S. I love You c. film

A 2018. március 10-én megrendezett Nemzeti Bálon a Bonitas Nőegylet a művészeti iskola kézműves csoportjait is támogatta. Ennek alkalmából kiállításon mutatták be a tanulók legfrissebb munkáikat. A támogatást a gyermekek tájékozottságát növelő, valódi művészeti élményeket adó kirándulásokra, múzeumlátogatásokra, múzeumi órákra szeretnék felhasználni, továbbá a tehetségkutató pályázatok minél magasabb szintű elkészítéséhez szükséges eszközök vásárlására.
A Mórahalmi Alapfokú Művészeti Iskola kézműves tanszaka köszönetét fejezi ki a Bonitas Nőegyletnek, mert odafigyelnek munkájukra, fontosnak tartják a gyermekek művészi tehetségének fejlesztését. Támogatásukkal élményekben gazdagabbá teszik a tanulást, széleskörű ismeretek befogadására adnak lehetőséget.

Legfrissebb sikerünk:
Az ATIVIZIG felhívására a Víz Világnapja alkalmából készített rajzával Mityók Anna, 5. osztályos tanuló II. helyezést ért el, Szegeden.

Koisné Kőrösi Rozália