logo-1055837458.png

Tanév végi tanszaki koncertek

Az idei tanév végén is minden tanszak megtartotta záró koncertjét.

A szülők betekintést nyerhettek gyermekeik második félévi munkájába. Mint mindig, most is nagy izgalommal készült tanár, diák egyaránt erre az eseményre.
Az összes pedagógus, méltán lehetett büszke hangversenyére! Jól megszervezett, hangulatos előadásokat hallhattunk, sok kedves ötlettel és jó műsorvezetéssel.
Ahogy az ünnepek, ezek az alkalmak is kiemelt helyet foglalnak el, a tanuló a szülő és a tanár életében is. Megállunk egy pillanatra, figyelmünket ajándékozzuk egymásnak. A „minőségi idő” nagyon fontos a kis és nagy gyermekek szánára egyaránt. A hangversenyre való felkészülés pedig inspirálja Őket az összeszedett, folyamatos munkára.

A kézművesek még itt a tanév végi hajrában is szorgoskodnak. Egy ruzsai rajzversenyre, Benedek Elek: Tűzmadár című meséjéhez készítettek illusztrációkat.
Paska Lili Szegeden, a megyei csendéletfestő versenyen díjazott lett. Képe a Móra Ferenc Múzeumban lesz kiállítva.
Természetesen készülnek az év végi kiállításra is.

Mindenkinek szép nyarat és vidám vakációt kívánunk!

Farkas Jácinta